Informace

Chata se nachází ve výšce 780 m.n.m. s krásným výhledem do okolí. Les, louka a velká zahrada pod chatou zajistí bezpečí pro vaše děti, soukromí a klid. Autem i v zimě přijedete a zaparkujete zdarma přímo u objektu na vlastním parkovišti. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké. Bezpečná garáž pro kola je k dispozici.

V přízemí jsou dva pokoje, 4 lůžkový a 2 lůžkový, zde je také koupelna s vytápěnou podlahou, 2x sprcha, 2x umyvadlo a WC . V dalším patře je společenská část, kde najdete kuchyň, jídelnu a společenskou místnost s velkou LCD TV obrazovkou a DVD přehrávačem. Odtud je vstup na terasu s výhledem a posezením orientovaným na jih. Všechny pokoje v 1. a 2. patře mají krásný výhled na Ještěd. V 1. patře jsou pro vás připraveny 3 pokoje: 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový a 2x WC. V podkroví je 3 lůžkový pokoj s krásným výhledem na Ještěd. Každý pokoj má vlastní mycí kout s umyvadlem a teplou a studenou vodou.

Stravování

K dispozici je sklokeramická deska s horkovzdušnou troubou, jeden elektrický sporák, 2 chladničky, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice. Nádobí stačí i pro 20 osob. Pokud se vám nechce vařit, můžete se najíst i v restauracích v blízkém okolí. Vyhlášená restaurace Jizerských hor U Toníčka je 500m od chaty.

Zimní sezona

Díky poloze nemusíte za sportovními zážitky příliš daleko. Ve vzdálenosti 1-6 km leží hned 3 největší jizerskohorské lyžařské areály Severák, Bedřichov a Tanvaldský Špičák. Pro běžkaře je připraveno 90 km udržovaných tratí Jizerské magistrály.

Běžkařské trasy: Nástup na Jizerskohorskou magistrálu je 200m od naší chaty.   Běžkařské trasy jsou udržované po celou sezónu a vzhledem k poloze bývají sněhové podmínky více než dobré.

Lyžařské vleky: Severák 1km, Bedřichov 4km, Tanvaldský Špičák 5km. Noční lyžování, půjčovna sport. potřeb, snowpark, lyžařská školička je samozřejmostí v každém areálu.

Letní sezona

V letním období můžete na zahradě využít venkovní posezení s grilem a ohništěm. K dispozici jsou ještě další relaxační kouty s lavičkami a příjemným posezením. Klid a soukromí zaručeno.

Cyklotrasy: Nabízíme výběr z několika možných cyklotras a cyklostezek, Jizerské hory nabízejí mnoho variací cykloturistických výletů, od velmi lehkých cyklotras, vhodných pro děti i dospělé až po velmi náročné cyklotrasy pro skutečné „bikaře“

Turistické trasy: Vzhledem k umístění jsou turistické trasy po vrcholcích Jizerek v blízkosti. Nádherné výhledy na Krkonoše a Ještěd jsou „za humny“. Rozhledny Jizerských hor: Slovanka 1km, Královka 5km, Bramberk 2km, Černá Studnice 6km.

Koupání: Moderní koupaliště s občerstvením Lučany 2km, jablonecká přehrada 8km, bazén s tobogány Jablonec nad Nisou 8km, Aqapark Liberec 15km.